آستان جانان
شبي به ياد يار ...

زهي خجسته زماني كه يار باز آيد
بـه كـام غمــزدگان غمگسـار باز آيد


سلام به همه عاشقان و منتظران ره مهدي ” عج “

راستش اصلا نمي دونم چه جوري بايد شروع كنم و چي بايد بنويسم ! فقط به همه كساني كه دلشون پيش ما بود مي تونم بگم كه ما هم به ياد همه شما خوبان بوديم . شايد شما در بين ما حضور نداشتيد ولي ياد و خاطرتون همراه ما بود .
جاي همه شما خالي ، وقتي كه چشممون به گنبد مسجد جمكران افتاد تصميم گرفتيم كه بقيه راه رو پياده طي كنيم . از اتوبوس پياده شديم و همه به اتفاق اين مسير عجيب و معنوي رو با حال عجيبي گذرونديم . همين طوري كه گنبد جلوي چشمانمون بود بچه ها شروع به خوندن دعاي فرج و زيارت صاحب الزمان كردن و ما هم زير لب زمزمه . همه چشمها پر از اشك بود و مي شد از چشمهاي همه به عشق درون دلشون پي برد . يه نسيم مهربوني هم مي وزيد و با خودش عطري از ديار يار مي آورد ...
و قرار شد كه ساعت 30 : 12 كنار چاه با هم زيارت عاشورا رو زمزمه كنيم . با صلوات و دعاي فرجي شروع كرديم و پوريا شروع به خوندن كرد : ” به گامهاي كسان مي برم گمان كه تويي تو ... دلم ز سينه برون شد ز بس تپيد بيا ... “ واي با اين جمله دل همه رو آتيش زد . نمي دونم چرا اين احساس رو داشتم ولي حس مي كردم تو صحن و بارگاه حرم امام حسين نشستيم و داريم زيارت عاشورا مي خونيم . كاش اون روز در راه بود و اين خيال به واقعيت مي پيوست ... و بعد از پوريا آقاي سايموند و برادر سمانه خانم (زن،مرد) ما رو به فيض رسوندن و از صداي گرم اين سه عزيز استفاده كرديم . اجرشون با خود مولا .
و بعد از اتمام دعا و دعا فرج آن عزيز و تمام كساني كه دلشون پيش ما بود و سلام به امام حسين و ... از آن بارگاه معنوي خارج شديم كه حدودا ساعت 30 : 1 بامداد بود و توفيق اين رو داشتيم كه حسين آقا (ديوونه) رو اونجا ببينيم .
و دل كندن از آن خانه عشق و صفا ... اين شعري رو كه براي شما عزيزان مي نويسم آقاي خون خامه در اتوبوس زمزمه مي كردند كه دلم مي خواهد شما هم اين يادگاري رو از اين سفر داشته باشيد :

نتـوان گـفـت كـه ايـن قــافلـه وا مـي مـانـد
خسـته و خفتـه از ايـن خيـر جدا مـي ماند
اين رهي نيست كه از خاطره اش ياد كنيد
ايـن سـفـر هـمـره تـاريخ به جا مي ماند ...

و همين طور هم هست . به اميد اين كه در سفرهاي مكه ، كربلا ، سوريه ، مشهد و ... همسفر هم باشيم .
در پناه مهدي موعود موفق و سربلند باشيد ...

التماس دعا ، تا بعد ...

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳۸۱/٧/۱٩ - پری ناز