ناگفته هاي دل

شرط زيارت آسمان ، وداع با زمين است ...
بگذار بي واهمه تمام حرفهاي نگفته دل را در گوش پنهاني ات زمزمه کنم . بگذار همه بغض هاي نرسيده در طي هفته را در مقابل نگاهت به ثمر برسانم . بگذار اينجا تجلي جود و کرم چشمانم ، نسبت به دل سنگي ام باشد تا اين عشق را که لحظه لحظه سوزان تر و گداخته تر مي شود آرام کند .
چه آسوده دفتر آرزوهايم را برايت مي گشايم ، وقتي مي بينم هر کسي کارنامه اعمالش را در دست دلش گرفته است و سر به زير افکنده و اميدوار با گام هاي لرزان از عقوبت گناه و دل سرشار از خوف و رجاء و قلب لبريز از عشق تو ، آرام آرام پيش من مي آيد .
نمي دانم چه طور جرئت عاشق شدن پيدا کردم و چگونه خواستار ياري تو هستم که نه اصحاب بدرم و نه ياران طالوت ، نه شجاع چون شيري که از بيشه زار بيرون آمده باشد و نه قلب کهربايي ام نمادي از آهنين شدن دارد ، با متاعي کم و بي ارزش به سويت آمدم و دست نياز و التماسم را به طرفت دراز مي کنم ، دردي جانکاه سراسر وجودم را مي آزارد و همواره در ناراحتي و غصه فرو مي روم ، درد سرگرداني و شک و دودلي و همين درد نياز مرا به تو بيشتر مي کند و حضور دائمي من و عنايت هميشگي ، تو را مي طلبد .
شنيده ام که جمعي از مشرق حرکت خواهند کرد و مقدمات آمدنت را فراهم مي کنند ... گفته اند يارانت از اهل مشرق و مغرب مثل گرد آمدن پاره ابرهاي پاييزي جمع مي شوند .
اينجا بهار است که اميدها جوانه مي زند ، شايد فصل زمستان است که يأس ها مي روند ، شايد هم تابستان باشد چون عشق ها سوزان تر شده اند و عرق عاشقان از ديده هايشان فرو مي چکد ، شايد فصل خزان است که تکه هاي ابر ، آرام آرام گرد هم مي آيند .
سر در گريبان مي برم و باز برايت شرح مي دهم که بدون حضورت چه بر سرم خواهد آمد و چه طور زيبايي ها و رنگارنگي هاي روزگار برايم ويرانه اي مي شود ...
برايت مي گويم که بدون وجود تو لحظه اي زندگي نخواهم کرد و اين بار هق هق گريه امانم را مي گيرد ...
اکنون دلم آرام شده است و مي توانم آرزوي هميشگي ام را مرور کنم . خدايا ، اگر مرگ حتمي بين من و مهدي موعود فاصله انداخت مرا در حالي که کفن را لباس خود کرده ام و شمشير برهنه و تيزي آماده در دست دارم از قبر بر انگيز تا صورت مانند ستاره اش را ببينم و در همه جا دعوت او را لبيک گويم .


اللهم ارني الطلعه الرشيده و الغره الحميده ...
التماس دعا براي تعجيل در فرج آن حضرت ، تا بعد ...

exportImage.asp?s=cano&i=10214624&w=400&h=300

/ 21 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mahdi

از اينکه سلام همون غريب تنها از یک جای دور رو به حضرتش رساندید ممنونم. دامن مولا را تا جواب نشنيده ايد رها نکنيد.

چشم مست....

به اميد روزی که چشم مستش و ببوييم. حتما یه سری به من بزن... خیلی تازه کارم و به نظرتون نیاز دارم.

yas

سلام واقعا با احساس می نویسی...اللهم اكشف هذه الغمه عن هذه الامه بحضوره و عجل لنا ظهوره.....خیلی خیلی التماس دعا

هدی

خیلی زیبا بود...ان شالا همه از یاران اون حضرت باشیم

لیلی.......دیوونه

اگه بارون بباره دلمو وا می کنم تا خود صبح برات قصه می گم اگه خوابت ببره چشمامو هم می زارم خواب بارون می بينم اگه شب تموم نشه می رم از نردبون قصه بالا می رسم به آسمون از تو گلهای انار خورشيدو در می آرم جای ابرا می زارم توی اون گودال تنهای پر آب صبح برات گل می کارم..... ..............................................دوستتون دارم فراوون دعام کنيد.........ممنون

dadi(پدر)

سلام بر چشمان منتظر . اميدوارم دعاهای آقا شامل حالت شود در نمازهايت همه را دعا کن اين حقير را هم از دعا محروم نکن که شما هنوز پاک هستيد و دعايتان مقبول. هميشه آسمانی باشی (پدر)

سارا

سلام نازنين من... چه حالي شدم، حالي ست مرا كه روز و شب مي نالم... كي ميشه آقا بياد؟ لذت ديدار تو غم برد از اين دل ما، جلوه كن )))):

سمیه

سلام... ببین به من یه زنگ میزنی؟ به خونه مادرم لطفا .. اگه تونستی جمعه عصر شمارش رو میدم

mohammad

سلام.ما رو هم دعا کنيد.به ما هم سر بزنيد.

ميثم بيگلر

سلام، من فقط خط اول را خواندم، ياد اوصاف اصحاب حضرت ولي‌عصر(عج) از زبان حضرت امير(ع) افتادم: و صحبوا الدنيا بابدان، ارواحها معلقه بالمحل الاعلي (نمي دانم ربط دارد يا نه)!!!؟