خواهش خدا

این ماه رمضان عجیب آدم را وسوسه می کند برای توبه کردن و برگشتن و به راه آمدن . حسابش را بکنید ، خدا در خانه اش را کاملا باز کرده باشد ، خودش به عنوان میزبان در آستانه در ایستاده باشد ، قلم خطا پوش در دست گرفته باشد و هر لحظه فرمان دهد . و خواهش کند که بیایيد و تصریح کند که :
" هر که در این ماه به خانه من بیاید من از گذشته هایش می گذرم ، پیشینه اش را پاک می کنم و به قدر ظرف و ظرفیت او تحفه هایی به او می دهم که نه تا ضیافت سال آینده ، که تا ابد دستش پیش کسی باز و دراز نشود . "
این ، کم چیزی نیست . من که از همه آلوده تر و گناه کار ترم ، بیشتر دلم می تپد برای اینکه در این چشمه انابت و اجابت شستشو کنم .
بخصوص که رمضان باغ گل قدر است و خدا این گل را تنها در این باغ قرار داده .
به هر حال بیایید روی گشاده میزبان را قدر بدانیم و برای سرنوشت دنیا و آخرتمان طرحی نو در اندازیم ....


با تشکر از پدر مهربانم " سید مهدی شجاعی "
التماس دعا از همه عزیزان هنگام سحر و افطار !

/ 43 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shahrooz

وبلاگتونو از اول تا آخرش خوندم.خيلی جالبه.هم متن ها و هم شعر ها .موفق باشيد. به من سر بزنيد.ممنون...

آلاله شكسته

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در اين ماه پر خير و برکت... مطلب «« درمان درد من نبود غير درد عشق »» تقديم به شما دوست عزيزی که همچنان در انتظار رويت ديدار ياری و هر جمعه منتظر شنيدن ندای حيدريش می باشيد. اللهم عجل لوليک الفرج... التماس دعا

خودم

حاج خانوم التماس دعا

فرناز

سلام خانومی. من عاشق تولدما، فقط بعد از افطار باشه که کيک بخوريم....نمیدونم که تولر خودت هست يا نه، اگه هست صميمانه بهت تبريک می گم و هر چی خير و سعادت و سلامت هست رو برات آرزو می کنم. هميشه سبز باشی. (برای تولد حتما میام).

zorba

سلام..تو بلاگ يکی از دوستان ديدم که نوشته بود فردا تولدتونه.....منم پيشاپيش تولدتون رو تبريک عرض ميکنم.....سرفراز و پايدار باشيد

نويد

من فردا نميتونم بيام نميشه امشب تولد بازی باشه

لباس شخصی

هوالعزيز پذيزش پروتکل الحاقی بر غيرت مندان ايران زمين تسليت باد

flykid

تولدت مبارک.در ضمن اين پروتکل چيز بدی هم نيست.اگر هست ، حسن روحانی شب قدر يادش نره!(چشمک)

علي

سلام.مي خواستم بدونم واقعا شما دختر سيد مهدي شجاعي هستيد.اگه ميخواهيد جواب منو بدين به وبلاگ من سري بزنيدو جواب بديد.اگه ميشه آدرس منو توي وبلاگتون لينك كنيد با اين نام:(آثار نويسندگان متعهد ايران) متشكرم

عرشيان

بازگشت غرور آفرين و پيروزمندانه دو حماسه ساز عرصه هنر سعيد ابوطالب و سهيل كريمي را به ميهن اسلامي و آغوش گرم خانواده تبريك مي گويم.