خداحافظ نيمه شعبان

باورش کمی سخته اما ... یک نیمه شعبان دیگه هم با ما وداع کرد .
وقتی صبح نیمه شعبان از خواب بیدار شدم مثل همیشه شاد نبودم . مثل روزهای گذشته دلم نمی خواست از شادی فریاد بزنم .
از چشمهای همه پیدا بود که چه قدر دل گرفتن ولی هیچ کس نمی خواست به روی خودش بیاره که چی درون دلش می گذره .
اون روز عجیب بود . دلم می خواست عقربه های ساعت از حرکت بایستن . برای همیشه ! چه روزی بهتر از اون روز .
شاید باور این موضوع برای بعضی ها کمی سخت باشه که در روز نیمه شعبان کسی دل گرفته باشه . ولی می دونم که شما حرفهای دلم رو باور می کنین .
ثانیه ها رد می شدن و چهر ه ها خسته تر .
این همه انتظار ، فقط برای یک روز ؟
چیزی به غروب باقی نبود . صدای پای مهمونهای امام زمان شنیده می شد . تنها دل خوشی ام این بود که شاید صدای پای یکی از این مهمونها ، آشنا باشه . نکنه یه مهمون آشنا آروم و بی صدا به خونه ما پا بذاره و من بی خبر بمونم !
تنها آرزوی دلم این بود : تنها یک گوشه نگاه به این دلهای خسته ما رو از هر چی غمه رها می کنه و آیا به واسطه دلهای عاشق نگاهی به این دلهای خسته می شه ؟
مهمونها اومدن و رفتن ... و مثل همیشه با رفتنشون دلهای بی قرارمون رو تنها گذاشتن . و ما موندیم در حسرت نیمه شعبان آینده . و هر سال آرزوی ما اینه : ای خدا نیمه شعبان دیگه رو با وجود نازنین اون امام درک کنیم و در کنارش جشن بگیریم .
اگر ماه رمضان در پیش نبود ، و داع با شعبان برای ما محال بود .
به امید اون روز ...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

در ضمن ممنون از دوستانی که در مراسم ختم قرآن و 14000 صلوات به نیت تعجیل در فرج و سلامتی امام عصر (عج) ما را یاری دادند . و به یاری شما عزیزان تعداد صلواتها به 25000 رسید .
اجرتون با خود حضرت .
و ممنون از دوستانی که به منزل ما تشریف آوردند و دیدگان ما رو روشن کردند .

 


 

/ 23 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
gholi

در مهمانی خدا موفق باشی

بابك (مرا بخوان ! )

خيلی خوشحالم که تو اين دور و زمون بد کسايی هم پيدا ميشن که هنوز هم دلشون برای دوست می‌طپه. کاش منهم توی اون مهمونی بودم.

azimi

سلام دختر خوب ومومئن که اميدوارم هر حاجتی داری خداوند برايت براورده کند ومنهم برای تو و برای خشنودی اقا امام زمان ۱۵۰۰ تا صلوات فرستادم....پريناز خانم من هم قالب وبلاکم را عوض کردم وهم اپديت جديد کردم وهم لينک شما را با اجازه در وبلاکم گذاشتم خوشحال ميشوم با قدمهای سبز تان ونوشته های قشنگتان وبلاکم را نورانی کنی ودرهمين جا از دوستان خوب شما هم برای بازديد از وبلاکم دعوت ميکنم...منتظرم....باباعظيمی.........محمدعظيمی

زهره

سلام..نگو که از نيومدنم ناراحت ميشم!!!

پروا

سلام و همين بانو .............همين!

mehr

سلام خوبين شما؟ قبول باشه. التماس دعا خانومی.درضمن من با نظر مسيحا موافقم . اومدم همينو بنويسم ديدم مسيحا اول شده. موفق وپاينده باشيد. خدانگهدارتون

پرستوی مهاجر

باعرض سلام ازطریق وبلاگ داداش عزیزتان باوبلاگ شماآشناشدم موفق باشید وخداخیرتان بدهدکه مطالب مثبت وجالب می نویسید.اگرقابل دونستیدبه من هم سری بزنیدودرصورت امکان لینکم کنید.خدایارتان باد